Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Podlodówek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Krępa

Krępa(Podlodówek + 13 km)

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 pokoje mieszkanie w kameralnej zabudowie Historia i Relaks na wyciągnięcie ręki Szukasz mieszkania z duszą, położonego w okolicy bogatej w historię.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Krasienin

Krasienin(Podlodówek + 20 km)

1 190 000 zł142,30 m² 8 362,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 846 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna rezydencja blisko Lublina , w Krasieninie Kolonii gm.Niemce. Wolnostojący drewniany dom z bali.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 100 m² 118,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 6100m2 położoną w Kocku. Droga dojazdowa do działki - asfaltowa Odległość od innych miast: lubartów - 25,4km Lublin - 52.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wólka Rokicka-Kolonia

Wólka Rokicka-Kolonia(Podlodówek + 24 km)

910 000 zł14 154 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 14154 m , położona w malowniczej miejscowości Wólka Rokicka Kolonia, w gminie Lubartów. Działka ma zróżnicowany charakter: część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka(Podlodówek + 23 km)

480 000 zł4 249 m² 112,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działki w atrakcyjnej lokalizacji w Rudce Kozlowieckiej przy ul. Północnej w gminie Niemce. Działka budowlo-rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krasienin-Kolonia

Krasienin-Kolonia(Podlodówek + 19 km)

220 000 zł1 300 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Krasienin-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie jednorodzinnych domów wolnostojących oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Skrobów

Skrobów(Podlodówek + 13 km)

129 000 zł1 314 m² 98,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Osiem działek budowlanych o powierzchni od 1314 m2 do 1340 m2. Działka o powierzchni 1339m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Krzywe Koło

Lubartów(Podlodówek + 17 km)

1 100 000 zł2 870 m² 383,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka położona w terenie przemysłowym w Lubartowie Na działce znajduje się budynek/ hala o powierzchni 700 m2 do remontu lub wyburzenia Powierzchnia działki 2870 m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Krasienin

Krasienin(Podlodówek + 20 km)

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Niepowtarzalna nieruchomość - dom w Krasieninie obok leśnego zagajnika, ze stawem zasilanym rzeką. W skład tego pięknie położonego w zaciszu drzew siedliska wchodzi: 5 - pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Podlodówek

Podlodówek,lubelskie

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 700 m²

Siedlisko wiejskie w miejscowości podlodówek, gm Michów, pow lubartowski, woj lubelskie o powierzchni łącznej gruntów 10,57ha w skład którego wchodzą: 1/ budynek mieszkalny- drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podlodówek

Podlodówek,lubelskie

45 000 zł12 800 m² 3,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka we wsi Podlodówek 25 km od Lubartowa o powierzchni 12800 m2 , w chwili obecnej jest to działka rolna w trakcie przekształcania na budowlaną maksymalnie do końca 2014 roku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wola Osowińska

Wola Osowińska(Podlodówek + 24 km)

9 225 000 zł2 500 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Oferujemy do sprzedaży lub długoterminowego wynajmu kompleks czterech budynków o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2500 m , położony na w pełni utwardzonej działce o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij